53-As Busz Menetrend Mindszenty Körút Kecskemét 2022. A autóbusz menetrendjét a 53 autóbusz vonalhoz. 53 (bkk) az első megállója a 53 autóbusz útvonalnak mindszenty józsef bíboros tér és az utolsó megállója kelenföld vasútállomás m.
53 (bkk) az első megállója a 53 autóbusz útvonalnak mindszenty józsef bíboros tér és az utolsó megállója kelenföld vasútállomás m. Az ellenkező járatirányt itt találhatja. Az első megállója a 53 autóbusz útvonalnak mindszenty józsef bíboros tér és az utolsó megállója kelenföld vasútállomás m.
Kecskeméti Közlekedési Központ Menetrend Szerinti Autóbusz Járatok Tájékoztató Az Oldal Használatához:
A kék és zöld jelzésű járat változatlan útvonalon és menentrend szerint. Kecskemét megyei jogú város önkormányzata. Az ön rendszere nem teszi lehetővé a grafikai megjelenítést.
53 (Bkk) Az Első Megállója A 53 Autóbusz Útvonalnak Mindszenty József Bíboros Tér És Az Utolsó Megállója Kelenföld Vasútállomás M.
Autóbusz menetrend 53 busz járat megállók jegyárak 53 autóbusz menetrend jegyárak járatok megállók 53 busz menetrend online menetrendinfo : 53 (kelenföld vasútállomás m) üzemel minden nap. Végállomás 50, 51, 52i, 53i, 54, 55,.
Fõoldal | Közlekedési Menetrendek |.
53 autóbusz menetrend 53 útvonal: A 222 jelzésű busszal a menetidő széll kálmán térről szépjuhászné állomásra 17 perc, míg budakeszi honfoglalás sétányról 8 perc alatt visz el. Az ellenkező járatirányt itt találhatja.
6000 Kecskemét, Kossuth Tér 1.
A autóbusz menetrendjét a 53 autóbusz vonalhoz. Az első megállója a 53 autóbusz útvonalnak mindszenty józsef bíboros tér és az utolsó megállója kelenföld vasútállomás m. 53 (kelenföld vasútállomás m) üzemel minden nap.
Menetidő 1 2 3 A Megállóhelyi Indulási Idők Minden Esetben Az.
Tags: #menetrend #mindszenty
Related Post "53-As Busz Menetrend Mindszenty Körút Kecskemét 2022"